Regularne czyszczenie w celu utrzymania maksymalnej efektywności

Należy często usuwać zanieczyszczenia z wanien. Zapewni to maksymalną efektywność czyszczenia i pozwoli uniknąć pylenia podczas przejazdu. W zależności od poziomu zanieczyszczenia, wanny należy opróżniać co 6-8 tygodni.

Zastosowania i ograniczenia ProfilGate®

Nawet najlepszy system ma swoje ograniczenia – a nie chcemy składać obietnic bez pokrycia. Poniżej znajdują się informacje dotyczące możliwych zastosowań i ograniczeń systemu ProfilGate®.

Wysoka obciążalność

Podczas opracowywania systemu ProfilGate dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć taki system, który jest w stanie spełnić wymagania codziennego użytkowania w trudnych warunkach przemysłowych. Nawet najlżejsze systemy ProfilGate oferują maks. obciążalność 10 ton. Inne modele charakteryzują się obciążalnością nawet do 40 ton.

Pył, zanieczyszczenia i ścieranie się gumy

System ProfilGate® pozwala łatwo usunąć tego typu zanieczyszczenia. Znacznej redukcji ulega również przenoszenie wilgoci. W przypadku wątpliwości dotyczącej danego zastosowania prosimy o kontakt.

Kierunek ruchu

Aby zapewnić optymalną efektywność czyszczenia i nie dopuścić do nadmiernego zużycia szczotek, zalecamy przechodzenie lub przejeżdżanie prostą drogą. Należy unikać zawracania, ostrego hamowania i przyspieszania. W innym przypadku szczotki mogą szybko się zużyć.

Prędkość maksymalna

Prędkość 6 km/h nie może być przekroczona podczas przejazdu przez system ProfilGate.

Odporność na ciepło

ProfilGate® jest przeznaczony do maksymalnej temperatury otoczenia 50 ° C. Opcjonalnie dostępna jest wersja odporna na temperaturę do 80 ° C.

Błoto i silne zabrudzenia

System ProfilGate® nie nadaje się do usuwania błota i silnych zabrudzeń. Do tego celu na rynku dostępne są inne systemy.

Obszary pomieszczeń czystych

ProfilGate® doskonale nadaje się do minimalizacji zanieczyszczenia na obszarach znajdujących się przed pomieszczeniami czystymi, np. w zakładach produkcji półprzewodników, obszarach produkcji sterylnych produktów farmaceutycznych, zakładach produkcji żywności itd. Jednakże nie należy go wykorzystywać wewnątrz pomieszczeń czystych.

Referencje

System ProfilGate® został zainstalowany w wielu miejscach na całym świecie. Prezentujemy listę wybranych firm, które nam zaufały.

Close Menu
×
×

Koszyk